Gry na zamówienie

Czym są gry terenowe w aplikacji Tropimy?

To połączenie tradycyjnych gier typu “quest” z nowoczesną technologią. Stworzyliśmy nowy produkt turystyczny, który zamienia zwykłą wycieczkę w pełną emocji i zagadek przygodę. Dzięki cyfrowym grom terenowym, uczestnicy pójdą wytyczonym przez nas szlakiem, a przy tym otrzymają dużą dawkę wiedzy i dobrej zabawy.

Jak to działa?

  1. Pobierz aplikację Tropimy.
  2. Wybierz grę w konkretnej lokalizacji i rozpocznij poprzez kliknięcie przycisku START.
  3. Aplikacja poprowadzi Cię konkretną trasą przez poszczególne punkty. W każdym punkcie przeczytasz historię, odpowiesz na pytania, rozwiążesz zagadkę, za co otrzymujesz punkty.
  4. Koniec gry następuje w momencie przebycia całej, zaplanowanej w aplikacji trasy.

Stworzymy dla Was grę, która dostarczy Waszym klientom nietuzinkowej rozrywki!

Specjalizujemy się w tworzeniu cyfrowych gier terenowych w autorskiej aplikacji Tropimy. Powstanie takiego nowego produktu turystycznego zaczyna się od zrozumienia oczekiwań klienta, dopytujemy np. o cele, które mają być osiągnięte lub jakie miejsca w danej gminie, atrakcji turystycznej, które mają zostać zawarte w grze. Następnie projektujemy scenariusz, który poprzedzony jest wizją lokalną, aby w pełni poznać i wykorzystać teren, którego dotyczy zamówienie.

W czasie gry uczestnicy będą musieli szukać w terenie wskazówek, odpowiadać na pytania i rozwiązywać zagadki, a na koniec odnaleźć punkt końcowy i dotrzeć do mety. Na trasie graczy czekają liczne zadania, których wykonanie przybliży im historię przemierzanego obszaru i odwiedzanych obiektów oraz pozwoli przyjemnie spędzić czas.  Możemy również wprowadzić  do gry fabułę wtedy turyści wcielą się np. w górników, poszukiwaczy skarbów, archeologów itp.

Główną zaletą naszych cyfrowych gier terenowych jest to, że możemy w pełni  je dostosować konkretnej sytuacji, miejsca i celu. Mogą być wykorzystane w różnych miejscach takich jak np.: atrakcje turystyczne, miasta, wsie, szlaki turystyczne. Nasze gry to świetna propozycja dla gmin, atrakcji turystycznych oraz obiektów noclegowych, ponieważ zapewniają turystom angażującą rozrywkę i dużą dawkę wiedzy o odwiedzanych miejscach i obiektach. 

Nasze ostatnie gry

Zamów cyfrową grę terenową